+386 (0)2 88 79 719

V četrtek, 20. junija je potekala prireditev ob koncu šolskega leta na PŠ Kapla. Prireditev je bila namenjena tako zaključku šolskega leta kot tudi prihajajočemu Dnevu državnosti, ki ga praznujemo vsako leto 25. junija.

Odlično sta jo povezovali učenki Nina Kogal in Anika Pušnik iz 8. razreda. Učenci so skupaj zapeli himno in pesem Slovenija, od kod lepote tvoje pod vodstvom učiteljice Martine Mrakič. Ravnatelj Leo Čelofiga je učencem in učenkam čestital za odlično opravljeno šolsko leto in podelil najvišja priznanja.

Po prireditvi so se učenci skupaj z učitelji odpravili do igrišča, kjer so jih pričakala napihljiva igrala. Učenci so preživeli lepo sončno dopoldne z druženjem in igro na igralih, na koncu pa so se okrepčali s picami.

Kolektiv PŠ Kapla